Hakkımızda

Strong3000 Ekip

Hakkımızda; STRONG3000

 

2003 yılında, STR Teknik Makine olarak başladığı elektrostatik toz boyama ve toz emaye ekipman ve tesis üretim faaliyetlerini üretim kapasitesini, teknolojik imkanlarını, ihracat gücünü ve pazar payını büyüterek Strong3000 markası olarak uluslararası alanda da sürdüren firma, sektörün lider kuruluşları arasına yerini almıştır….

 

Strong3000, yenilikçi çizgisi ile modern üretim, pazarlama ve sürdürebilirlik anlayışını AR-GE yatırımları ve teknolojik atılımlara yönlendirerek geleceği hedeflemektedir. Dünya standartlarındaki üretim kalitesi ve profesyonel yönetim anlayışıyla global pazarı yönlendiren bir firma olma yolunda kararlı adımlar atmaktadır.

Misyonumuz

Sektörün ülkemizdeki en güçlü üretim ve teknoloji firması olmayı, yüksek kalitede ürünler üretmeyi hedeflemektedir. Faaliyetlerini, müşterilerine “en kaliteliyi ulaşılabilir kılma” misyonuyla sürdürmektedir.

2015 yılı içersinde Almanya/Osnabruck birimini faaliyete geçirerek, başta Avrupa olmak üzere global pazara açılım sağlamış, sektördeki yeniliklere yakın durarak kendi ürünlerine başarıyla uygulamıştır.

Başarılı ihracat faaliyetleri sayesinde Türkiye’nin saygın markaları arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam etmektedir. Yüksek üretim standartları, yenilikçi ürünleri ve artan marka bilinirliğiyle, hem ulusal hemde uluslararası alanda pazar payını istikrarla arttırmaktadır.

AR-GE çalışmalarına yatırım yaparak sektördeki üstünlüğünü sürüdürebilir kılmaktadır.

Şirket olarak sürekli gelişim anlayışını ilke edinmenin yanı sıra ürettiği tüm ürünler de bu yaklaşımı devam ettirmektedir.

Kalite ve sürdürebilirliği ilke edinmelerinin doğrultusunda, tüm çalışanlarını kendi alanlarında birer lider sorumluluğunuda uyumla çalışmaları ve gelişmeleri için her zaman desteklemektedir.

Strong3000

İletişim sayfamızdan elektrostatik toz boya fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca elektrostatik toz boya tesisi üretimi yapan şirketimiz statik toz boya fırını kurulumu yapmaktadır. Toz boya makinası ve toz boya sistemleri için iletişime geçiniz.