Strong3000 Toz Boya Blog

Toz Boya Cihazları, ile günümüzde ürün boyama işlemleri çok daha kaliteli bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Bu noktada STR geliştirmiş olduğu Strong3000 ile tüm üretim bantlarında her ürün yüzeyi için en iyi boyamayı sağlıyor. Electron toz boya tabancası ile ürün yüzeyinde boyanın uzun ömürlü kalıcılık sağlaması mümkün oluyor. Tüm yüzeyde eşit ve etkin bir şekilde yayılım sağlıyor. Bu şekilde her noktada boyanın güçlü bir şekilde yer alması sağlanabiliyor. Bununla birlikte toz boya kabini konusunda da firmaların ihtiyaçlarına odaklı olarak üretim gerçekleştiriliyor. Bunun içinde 4 farklı toz boya kabinleri üretimi gerçekleştiriliyor. Sprey hattında yağdan arındırılan ve fastfatlanarak, kurutma fırınında kurumakta olan ürünün boya öncesi hazırlıkları tamamlanmıştır.

Toz Boya Cihazları

Toz Boya Cihazları, arasında bulunan elektrostatik toz boya makinası ile boyama işlemlerini seri ve kaliteli şekilde yapılması sağlanabiliyor. Plastik toz boya kabini ise firmaların üretim bandındaki boyama aşaması maliyetlerinde önemli bir tasarruf sağlayabilmesine yardımcı oluyor. Alternatiflerine göre daha düşük maliyetli olması nedeni ile de günümüzde yaygın olarak tercih ediliyor. Elektrostatik toz boya fırını imalatı ile de boyama sonrası, ürün üzerinde boyanın daha iyi kuruması sağlanabiliyor. Bu şekilde toz  boyanın ürün yüzeyinde çok daha kalıcı olması ve dış darbelere daha fazla dirençli olması sağlanabiliyor. Bu özelliğiyle de günümüzde toz boyalar, çok daha kaliteli çözümler sağlıyor.

Toz Boya

Toz Boya Cihazları, ve toz boya fiyatları açısından son derece uygun seçenekler, firmalara sunuluyor. Son derece yüksek kaliteye sahip olan birbirinden fonksiyonel cihaz ve toz boyalar uygun fiyatlara satın alınabiliyor. Elektrostatik toz boya makinası fiyatları araştırması yapan firmalar için ihtiyaçlarına odaklı alternatifler uygun fiyatlarla sunuluyor. Sektörün en kaliteli ürün ve cihazlarını çok uygun fiyat seçenekleriyle alabilme şansı veriyor. Bu durumda günümüzde firmaların üretim bandındaki maliyetlerinde önemli bir tasarruf elde edebilmelerine yardımcı oluyor. Ayrıca daha seri üretim fonksiyonelliği ile üretim kapasitesinin arttırılabilmesi de mümkün oluyor. Bu tip toz boya cihaz ve sistemleriyle ilgili olarak her türlü konuda teknik desteğe pratik şekilde başvuruda bulunulabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir