Real excort forbrenning av alkohol kalkulator Analfisting jenny thai massasje oslo Massage Girls Oslo Kontakt Anonser Xxx hd video i sexy video sexy videoer
_

U Tipi Fırınlar

click here Toz Boya Sistemleri

enter U Tipi Fırınlar, toz boya sistemleri içerisinde yer alan ve en verimli pişirme yapan fırın tipindedir. Fırın sıcak hava kazanı sayesinde düşük enerji ile ürettiği ısıyı mefezlere ulaştırır ve yönlendirme klapeleri sayesinde tüm fırının içerisi eşit şekilde ısıtır. Pişmeye hazır olan malzeme U Tipi Fırının giriş kapısından içeriye yol alır ve içeride 180 derece “U” şeklinde dönüş yaparak giriş kapısına paralel şekilde dışarıya çıkar. Fırın boyutları ve yapısı gereği kısıtlı alana sahip firmalar tarafından tercih edilmektedir.

U Tipi Fırınlar

U Tipi Fırınlar, Strong3000 olarak üretimini yaptığımız U Tipi Fırının iç kısmı 1.2 mm ST37 malzemeden imal edilmiştir. Fırının dış yüzeyi elektrostatik toz boya ile kaplanmış ve korozyon direnci artırılmıştır. Pişirme panelleri 150 mm yalıtım malzemesi ile standardize edilmiştir. U Tipi Fırının ölçüleri, boyanacak ürünlerin ebat ve üretim kapasitesine uygun şekilde tasarlanır. Fırın içerisindeki sıcaklık termoblok ile sağlanmaktadır. Yakıt olarak LPG, doğalgaz, elektrik ve mazot seçenekleri sunulmaktadır.
Teknik Bilgiler

Video
İletişime Geç İletişime Geç
enter site Kurulum Bilgileri Yedek Parçalar